Opis lokalu

Do wynajęcia bezpośrednio proponujemy lokal usługowy o powierzchni 53m2 z witryną. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Partyzantów 48. Doskonała dostępność komunikacyjna, blisko Dworzec PKP, placówki handlowe. Lokal składa się z dużej sali sprzedaży oraz zaplecza z węzłem sanitarnym i małą kuchnią. Możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni wewnątrz lokalu. Dodatkowymi atrybutami są miejsca parkingowe dla klientów tuż przy lokalu. W lokalu ogrzewanie z sieci miejskiej, energia elektryczna, woda, kanalizacja, światłowód. Budynek chroniony, z monitoringiem. Cena czynszu najmu to 1.550pln netto + opłaty eksploatacyjne (ok. 350 pln). Lokal aktualnie jest odmalowywany.

Mapa
Opis budynku

Budynek

Budynek wybudowany został w latach 6o–tych XX wieku i od momentu powstania przeznaczony był do funkcji handlowo — biurowych. Z uwagi na swo­ją historię obiekt jest powszechnie rozpoznawalny, kojarzony i łatwy do zidentyfikowania. W ostatnich latach biurowiec został całkowicie wyremontowany i zmodernizowany.

Nad głównym wejściem do bu­dynku widnieje duża oświetlona tablica z szyldami reklamowymi firm naszych Najemców. Na tyłach budynku zlokalizowany jest parking do wyłączne­go korzystania przez Użytkowników przedmioto­wej nieruchomości.

Na każdym piętrze znajdują się ogólnodostępne toalety oraz pomieszczenia techniczne do dyspozycji naszych Klientów. Budynek posiada system monitoringu — kamer rejestrujących każdą zewnętrzną stronę budynku oraz wewnętrzną instalację alarmową.

 

Zalety

  • centralna lokalizacja
  • doskonała komunikacja w każdym kierunku miasta
  • dowolna aranżacja dostępnej przestrzeni
  • ochrona i monitoring
  • zabezpieczenia przeciwpożarowe
  • parking
  • okablowanie strukturalne lokali

 

Lokalizacja

Lokale biurowe do wynajęcia znajdują się w dzielnicy mieszkaniowej Puław, w otoczeniu wielu osiedli mieszkaniowych przy Alei Partyzantów 48, w pobliżu centrum Miasta. Lokal wybudowany został w 2009 roku i od momentu powstania przeznaczony był do funkcji usługowej.

W bliskim sąsiedztwie naszych powierzchni biurowych na wynajem znajduje się wiele obiektów handlowych, placówek służby zdrowia, szkół i sklepów. Ponadto w bezpośredniej okolicy zlokalizowana jest siedziba Państwowej Szkoły Muzycznej, budynki mieszkalne wielorodzinne, Państwowy Instytut Weterynaryjny i Państwowy Instytut Badawczy, przystanek MPK oraz budynek mieszkalny — jednorodzinny z punktem gastronomicznym na parterze. Niedaleko także znajduje się dworzec PKP.