Puławy - Centrum / ul. 6 Sierpnia 1LOKALE WYNAJĘTE

Lista wolnych lokali:

Nr Piętro Powierzchnia Cena netto najmu w PLN Zdjęcia Plan

Budynek

Budynek wybudowany został w latach 6o–tych XX wieku i od momentu powstania przeznaczony był do funkcji handlowo — biurowych. Z uwagi na swo­ją historię obiekt jest powszechnie rozpoznawalny, kojarzony i łatwy do zidentyfikowania. W ostatnich latach biurowiec został całkowicie wyremontowany i zmodernizowany.

Nad głównym wejściem do bu­dynku widnieje duża oświetlona tablica z szyldami reklamowymi firm naszych Najemców. Na tyłach budynku zlokalizowany jest parking do wyłączne­go korzystania przez Użytkowników przedmioto­wej nieruchomości.

Na każdym piętrze znajdują się ogólnodostępne toalety oraz pomieszczenia techniczne do dyspozycji naszych Klientów. Budynek posiada system monitoringu — kamer rejestrujących każdą zewnętrzną stronę budynku oraz wewnętrzną instalację alarmową.

Lokale

Każdy z lokali biurowych na wynajem posiada pełne okablowanie telefoniczne i komputero­we.

Nasi Najemcy i Użytkownicy budynku, to w głów­nej mierze prestiżowe firmy i instytucje różnych branż, zarówno z lokalnego rynku województwa lu­belskiego, jak również z innych rejonów Polski.

Lokalizacja

Nasze powierzchnie biurowe do wynajęcia znajdują się w Puławach na ulicy 6 sierpnia pod numerem 1. Lokal biurowy do wynajęcia wybudowany został w 2009 roku i od momentu powstania przeznaczony był do funkcji usługowej.

Sąsiedztwo dużej liczby mieszkańców powoduje wzmożony ruch pieszych i komunikacji miejskiej, tak że wszystkie nasze biura na wynajem cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców.

Wynajem biur w Puławach? Tylko z InwestorHM!

Jeśli poszukujesz znakomitego biura na wynajem w Puławach, doskonale trafiłeś. Wśród wielu różnorodnych lokali biurowych na wynajem to właśnie na 6 sierpnia 1 Twoja firma znajdzie swoje miejsce na Ziemi. Masz pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy!

Zobacz też inne nieruchomości

Lokale wynajęte
ul. Plac Świętego Mikołaja 5

Bielsko - Biała - Centrum

ul. Plac Świętego Mikołaja 5


300m² powierzchni użytkowej

Zobacz lokale
ul. Piłsudskiego 28

Puławy - Centrum

ul. Piłsudskiego 28


700² powierzchni użytkowej

Zobacz lokale
ul. Moniuszki 20

Bytom - Centrum

ul. Moniuszki 20


1010m² powierzchni użytkowej

Zobacz lokale
Lokale wynajęte
ul. Partyzantów 48

Puławy - Centrum

ul. Partyzantów 48


106m² powierzchni użytkowej

Zobacz lokale

Potrzebujesz Pomocy? Skontaktuj Się Z Nami!

Pomożemy ci dobrać odpowiednią nieruchomość dla Ciebie i Twoich potrzeb.

InwestorHM

+48 32 259 96 32, +48 660 678 382

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie.