Opis budynku

Budynek

Budynek wybudowany został w latach 6o–tych XX wieku i od momentu powstania przeznaczony był do funkcji handlowo — biurowych. Z uwagi na swo­ją historię obiekt jest powszechnie rozpoznawalny, kojarzony i łatwy do zidentyfikowania. W ostatnich latach biurowiec został całkowicie wyremontowany i zmodernizowany.

Nad głównym wejściem do bu­dynku widnieje duża oświetlona tablica z szyldami reklamowymi firm naszych Najemców. Na tyłach budynku zlokalizowany jest parking do wyłączne­go korzystania przez Użytkowników przedmioto­wej nieruchomości.

Na każdym piętrze znajdują się ogólnodostępne toalety oraz pomieszczenia techniczne do dyspozycji naszych Klientów. Budynek posiada system monitoringu — kamer rejestrujących każdą zewnętrzną stronę budynku oraz wewnętrzną instalację alarmową.

 

Lokalizacja

Nasze powierzchnie biurowe do wynajęcia znajdują się w Puławach na ulicy 6 sierpnia pod numerem 1. Lokal biurowy do wynajęcia wybudowany został w 2009 roku i od momentu powstania przeznaczony był do funkcji usługowej.

Sąsiedztwo dużej liczby mieszkańców powoduje wzmożony ruch pieszych i komunikacji miejskiej, tak że wszystkie nasze biura na wynajem cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców.