Lokal 208_M22 Wyróżniony

799 zł/miesiąc

Opis lokalu

.

Plany lokalu
Mapa
Opis budynku

Budynek

Budynek wybudowany został na początku XX wieku i od momentu powstania przeznaczony był do funkcji admi­nistracyjno–biurowych. Z uwagi na fakt, że w budynku mieściło się dawniej Bytomskie Przedsiębiorstwo „Wę­glosan” obiekt jest powszechnie rozpoznawalny i łatwy do znalezienia. W ostatnich latach biurowiec został cał­kowicie wyremontowany i zmodernizowany.

Przy głów­nym wejściu do budynku widnieją oświetlone tablice z szyldami reklamowymi firm naszych Najemców. Do­datkowe szyldy, zamontowane na wschodniej ścianie elewacji kamienicy, zapewniają możliwość skutecznej reklamy dla przedsiębiorstw zlokalizowanych w naszym biurowcu.

Na tyłach kamienicy znajduje się duży parking na około 40 miejsc postojowych do wyłącznego korzy­stania przez Użytkowników przedmiotowej nierucho­mości. Wykonana przez nas brama wjazdowa zapewnia nie tylko wyłączność parkingu dla naszych Najemców i ich Klientów, ale gwarantuje też bezpieczeństwo po­zostawianych tam samochodów. Budynek zaopatrzony został w nowoczesną windę, a ponadto dostosowany jest w całości do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Na każdym piętrze znajdują się ogólnodostępne toalety, po­mieszczenia socjalne oraz pomieszczenia techniczne do dyspozycji naszych Klientów. Budynek posiada system monitoringu — kamer rejestrujących każdą zewnętrzną stronę budynku oraz wewnętrzną instalację alarmową.

 

Zalety

  • centralna lokalizacja
  • doskonała komunikacja w każdym kierunku miasta
  • dowolna aranżacja dostępnej przestrzeni
  • ochrona i monitoring
  • zabezpieczenia przeciwpożarowe
  • parking
  • winda
  • okablowanie strukturalne lokali
  • instalacje wodno-kanalizacyjne w lokalach 

 

Lokalizacja

Oferowane do wynajęcia lokale położone są w centrum Bytomia przy ulicy Moniuszki 22, na której znajdują się obiekty handlowe i usługowe: placówki bankowe, skle­py, poczta, restauracje, galerie handlowe. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi Rynek Miasta, gdzie zlokalizo­wane są placówki administracyjno–kulturalne.

Kamie­nica położona jest naprzeciw XIX–wiecznego budynku Szkoły Muzycznej oraz odrestaurowanej Opery Śląskiej. Z jej okien rozpościera się piękny widok na zabytkową i malowniczą architekturę Śródmieścia. Lokalizacja bu­dynku zapewnia ciągły ruch pieszych, potencjalnych Klientów dla firm mających swoją siedzibę w naszym biurowcu.