Puławy - Centrum / ul. Piłsudskiego 28

Lista wolnych lokali:

Do wynajęcia

Puławy - Centrum / ul. Piłsudskiego 28
105A rzut lokalu

Powierzchnia 14m²

Cena netto najmu499zł

Nr Piętro Powierzchnia Cena netto najmu w PLN Zdjęcia Plan
105A I Piętro 14m² 499zł

Budynek

Budynek wybudowany został w latach 6o–tych XX wieku i od momentu powstania przeznaczony był do funkcji handlowo — biurowych. Z uwagi na swo­ją historię obiekt jest powszechnie rozpoznawalny, kojarzony i łatwy do zidentyfikowania. W ostatnich latach biurowiec został całkowicie wyremontowany i zmodernizowany.

Nad głównym wejściem do bu­dynku widnieje duża oświetlona tablica z szyldami reklamowymi firm naszych Najemców. Na tyłach budynku zlokalizowany jest parking do wyłączne­go korzystania przez Użytkowników przedmioto­wej nieruchomości.

Na każdym piętrze znajdują się ogólnodostępne toalety oraz pomieszczenia techniczne do dyspozycji naszych Klientów. Budynek posiada system monitoringu — kamer rejestrujących każdą zewnętrzną stronę budynku oraz wewnętrzną instalację alarmową.

 

Lokale

Powierzchnia użytkowa budynku wynosi ok. 600m2 i podzielona została na ok. 36 lokali biurowych do wynajęcia. Na parterze znaj­dują się cztery lokale handlowe z dużymi przeszklo­nymi witrynami. Pozostałe piętra stanowią powierzchnie biurowe na wynajem, które przystosowane są również do funkcji usługowych. Rozplanowanie wewnętrzne po­zwala na dowolne łączenie i dzielenie lokali, co spra­wia że wynająć można dowolny metraż w modułach: 15m², 30m², 45m², 60m², 75m², 90m². Każdy z lokali biurowych na wynajem posiada pełne okablowanie telefoniczne i komputero­we.

Nasi Najemcy i Użytkownicy budynku, to w głów­nej mierze prestiżowe firmy i instytucje różnych branż, zarówno z lokalnego rynku województwa lu­belskiego, jak również z innych rejonów Polski.

Zalety

  • centralna lokalizacja
  • doskonała komunikacja w każdym kierunku miasta
  • dowolna aranżacja dostępnej przestrzeni
  • ochrona i monitoring
  • zabezpieczenia przeciwpożarowe
  • parking
  • okablowanie strukturalne lokali

Lokalizacja

Oferowane biura do wynajęcia położone są w cen­tralnej części Puław przy głównej handlowej ulicy miasta — Piłsudskiego 28. W sąsiedztwie nierucho­mości znajdują się obiekty handlowe i usługowe: placówki bankowe, sklepy, restauracje, poczta oraz galerie handlowe.

Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się przystanek autobusowy — stanowiący istotny punkt komunikacji miejskiej, a także salon prasowy, piekarnia i zakład optyczny. Lokalizacja bu­dynku z powierzchniami biurowymi do wynajęcia zapewnia ciągły ruch pieszych, potencjalnych Klientów dla firm mających swoją siedzibę w naszym biurowcu.

Wynajem biur w Puławach? Tylko z InwestorHM!

Jeśli poszukujesz znakomitego lokalu biurowego do wynajęcia w Puławach, doskonale trafiłeś. Wśród wielu różnorodnych powierzchni biurowych do wynajęcia to właśnie na Piłsudskiego 28 Twoja firma znajdzie swoje miejsce na Ziemi. Masz pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy!

Zobacz też inne nieruchomości

Lokale wynajęte
ul. Plac Świętego Mikołaja 5

Bielsko - Biała - Centrum

ul. Plac Świętego Mikołaja 5


300m² powierzchni użytkowej

Zobacz lokale
ul. Piłsudskiego 28

Puławy - Centrum

ul. Piłsudskiego 28


700² powierzchni użytkowej

Zobacz lokale
ul. Moniuszki 20

Bytom - Centrum

ul. Moniuszki 20


1010m² powierzchni użytkowej

Zobacz lokale
Lokale wynajęte
ul. Partyzantów 48

Puławy - Centrum

ul. Partyzantów 48


106m² powierzchni użytkowej

Zobacz lokale

Potrzebujesz Pomocy? Skontaktuj Się Z Nami!

Pomożemy ci dobrać odpowiednią nieruchomość dla Ciebie i Twoich potrzeb.

InwestorHM

+48 32 259 96 32, +48 660 678 382

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie.