O nas

Główna  /  O nas

KILKA SŁÓW O NASZEJ DZIAŁALNOŚCI


Spółka INWESTOR HM zajmuje się działalnością w zakresie wynajmowania nieruchomości, lokali biurowych i usługowych na terenie całej Polski.

Jesteśmy doświadczoną aktywnie działającą od 2000 roku na rynku polskim firmą zajmującą się realizacją inwestycji polegających na zarządzaniu nieruchomościami przeznaczonymi do wynajmu: od znalezienia lokalizacji, poprzez zakup, prace projektowe, budowę lub remont istniejącej nieruchomości i wynajem powierzchni o przeznaczeniu biurowym i usługowym.

Obecnie posiadamy nieruchomości w takich miastach jak Warszawa, Puławy, Katowice, Bytom, Bielsko-Biała.

Nasze inwestycje to w głównej mierze prestiżowe budynki użytkowe, biurowo-usługowe położone w atrakcyjnych rejonach i dobrych lokalizacjach wyżej wymienionych miast.

image

Nasze

Usługi

Inwestycje

Wynajem nieruchomości

Prace projektowe

300+

Lokali

1

Jedna osoba z którą załatwisz wszystkie formalności i kwestie techniczne

800+

Zadowolonych Klientów

LOKALE

Oferowane powierzchnie lokalów biurowych i usługowych w nieruchomościach przez nas administrowanych są w pełni chronione, profesjonalnie zarządzane, a także całkowicie przystosowane do rozmaitych potrzeb i wymagań naszych Najemców.

Oferowane lokale są wykończone w bardzo dobrym standardzie, z rozprowadzonymi sieciami elektrycznymi, telefonicznymi i internetowymi, oświetleniem, wykładziną lub inną nawierzchnią. Większość nieruchomości posiada ochronę i miejsca parkingowe przed budynkiem.

Naszym celem jest zapewnienie by każdy budynek, w którym wynajmujemy lokale nie tylko był wygodny a infrastruktura niezawodna, lecz by także dostarczał dodatkowych korzyści dla przedsiębiorstw, pracowników i klientów, tworząc wyjątkową i przyjazną atmosferę, odbiegającą od suchych i od-humanizowanych wnętrz wieżowców.

Oferowane do wynajmu powierzchnie cechuje optymalizacja rozwiązań przestrzennych i funkcjonalnych. Oferujemy również usługi aranżacji wnętrz i adaptacji powierzchni dla potrzeb Najemcy. Swoim Klientom oferujemy lokale starannie wykończone w wysokim standardzie technicznym.

UMOWY

Podpisywane Umowy z Najemcami są zawsze przejrzyste i spełniają wymogi Urzędu Ochrony Konsumentów i Konkurencji. Poza tym Klient może zawsze negocjować warunki podpisywanej Umowy.

Staramy się organizować obsługę Klienta w sposób kompleksowy i profesjonalny aby szybko i skutecznie przeprowadzić wszelkie formalności w jednym miejscu i w krótkim terminie, oszczędzając przy tym czas potencjalnego Najemcy. Jest to możliwe dzięki udostępnieniu Klientowi maksymalnej ilości informacji, życzliwości, fachowości i doświadczenia zespołu współpracującego z Najemcami zarówno w zakresie wynajmu jak i elementów doradztwa finansowego i podatkowego.

Każdemu z naszych Najemców poświęcamy jednakowo dużo czasu i uwagi. I to właśnie im podporządkowujemy wszystkie nasze działania. Jesteśmy przy tym otwarci na spotkanie z Klientem w dogodnym dla obu stron terminie i miejscu.

Nasza firma zapewnia fachową i sprawną pod względem indywidualnych potrzeb obsługę, która spełnia oczekiwania naszych Najemców i tworzy dla nich wyjątkową wartość.