Opis budynku

Budynek

Budynek wybudowany został w latach 6o–tych XX wieku i od momentu powstania przeznaczony był do funkcji handlowo — biurowych. Z uwagi na swo­ją historię obiekt jest powszechnie rozpoznawalny, kojarzony i łatwy do zidentyfikowania. W ostatnich latach biurowiec został całkowicie wyremontowany i zmodernizowany.

Nad głównym wejściem do bu­dynku widnieje duża oświetlona tablica z szyldami reklamowymi firm naszych Najemców. Na tyłach budynku zlokalizowany jest parking do wyłączne­go korzystania przez Użytkowników przedmioto­wej nieruchomości.

Na każdym piętrze znajdują się ogólnodostępne toalety oraz pomieszczenia techniczne do dyspozycji naszych Klientów. Budynek posiada system monitoringu — kamer rejestrujących każdą zewnętrzną stronę budynku oraz wewnętrzną instalację alarmową.

 

Zalety

  • centralna lokalizacja
  • doskonała komunikacja w każdym kierunku miasta
  • dowolna aranżacja dostępnej przestrzeni
  • ochrona i monitoring
  • zabezpieczenia przeciwpożarowe
  • parking
  • okablowanie strukturalne lokali

 

Lokalizacja

Lokale biurowe do wynajęcia znajdują się w dzielnicy mieszkaniowej Puław, w otoczeniu wielu osiedli mieszkaniowych przy Alei Partyzantów 48, w pobliżu centrum Miasta. Lokal wybudowany został w 2009 roku i od momentu powstania przeznaczony był do funkcji usługowej.

W bliskim sąsiedztwie naszych powierzchni biurowych na wynajem znajduje się wiele obiektów handlowych, placówek służby zdrowia, szkół i sklepów. Ponadto w bezpośredniej okolicy zlokalizowana jest siedziba Państwowej Szkoły Muzycznej, budynki mieszkalne wielorodzinne, Państwowy Instytut Weterynaryjny i Państwowy Instytut Badawczy, przystanek MPK oraz budynek mieszkalny — jednorodzinny z punktem gastronomicznym na parterze. Niedaleko także znajduje się dworzec PKP.