Lokal 011 Wyróżniony

1399 zł/miesiąc

Opis lokalu

Opis

Plany lokalu
Mapa
Opis budynku

Budynek

Budynek wybudowany został na początku XX wieku i od momentu powstania przeznaczony był do funkcji administracyjno–biurowych. Z uwagi na fakt, że w budynku mieściło się dawniej Bytomskie Przedsiębiorstwo „Węglosan” obiekt jest powszechnie rozpoznawalny i łatwy do znalezienia.

W ostatnich latach biurowiec został całkowicie wyremontowany i zmodernizowany. Przy głównym wejściu do budynku widnieją oświetlone tablice z szyldami reklamowymi firm naszych Najemców. Dodatkowe szyldy, zamontowane na wschodniej ścianie elewacji kamienicy, zapewniają możliwość skutecznej reklamy dla przedsiębiorstw zlokalizowanych w naszym biurowcu.

Na tyłach kamienicy znajduje się duży parking na około 40 miejsc postojowych do wyłącznego korzystania przez Użytkowników przedmiotowej nieruchomości. Wykonana przez nas brama wjazdowa zapewnia nie tylko wyłączność parkingu dla naszych Najemców i ich Klientów, ale gwarantuje też bezpieczeństwo pozostawianych tam samochodów. Budynek zaopatrzony został w nowoczesną windę, a ponadto dostosowany jest w całości do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Na każdym piętrze znajdują się ogólnodostępne toalety, pomieszczenia socjalne oraz pomieszczenia techniczne do dyspozycji naszych Klientów. Budynek posiada system monitoringu — kamer rejestrujących każdą zewnętrzną stronę budynku oraz wewnętrzną instalację alarmową.

 

Zalety

  • centralna lokalizacja
  • doskonała komunikacja w każdym kierunku miasta
  • dowolna aranżacja dostępnej przestrzeni
  • ochrona i monitoring
  • zabezpieczenia przeciwpożarowe
  • parking
  • winda
  • okablowanie strukturalne lokali
  • instalacje wodno-kanalizacyjne w lokalach

Lokalizacja

Oferowane biura do wynajęcia położone są w centrum Bytomia przy ulicy Moniuszki 20, na której znajdują się obiekty handlowe i usługowe: placówki bankowe, sklepy, poczta, restauracje, galerie handlowe. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi Rynek Miasta, gdzie zlokalizowane są placówki administracyjno–kulturalne.

Sąsiedztwo nieruchomości stanowi Rynek Miasta, gdzie zlokalizowane są placówki administracyjno–kulturalne. Kamienica położona jest naprzeciw XIX–wiecznego budynku Szkoły Muzycznej oraz odrestaurowanej Opery Śląskiej. Z jej okien rozpościera się piękny widok na zabytkową i malowniczą architekturę Śródmieścia. Lokalizacja tych powierzchni biurowych do wynajęcia zapewnia ciągły ruch pieszych, potencjalnych Klientów dla firm mających swoją siedzibę w naszym biurowcu.