O nas

Szanowni Państwo!

Spółka INWESTOR HM zajmuje się działalnością w zakresie wynajmowania nieruchomości, lokali biurowych i usługowych na terenie całej Polski.

Jesteśmy doświadczoną aktywnie działającą od 2000 roku na rynku polskim firmą  zajmującą się realizacją inwestycji polegających na zarządzaniu nieruchomościami przeznaczonymi do wynajmu: od znalezienia lokalizacji, poprzez zakup, prace projektowe, budowę lub remont istniejącej nieruchomości i wynajem powierzchni o przeznaczeniu biurowym i usługowym.

Obecnie posiadamy nieruchomości w takich miastach jak Warszawa, Puławy, Katowice, Bytom, Bielsko-Biała.

Nasze inwestycje to w głównej mierze prestiżowe budynki użytkowe, biurowo-usługowe położone w atrakcyjnych rejonach i dobrych lokalizacjach wyżej wymienionych miast.

 

LOKALE BIUROWE I USŁUGOWE

Oferowane powierzchnie lokalów biurowych i usługowych w nieruchomościach przez nas administrowanych są  w pełni chronione, profesjonalnie zarządzane, a także całkowicie przystosowane do rozmaitych potrzeb i wymagań naszych Najemców. Oferowane lokale są wykończone w bardzo dobrym standardzie, z rozprowadzonymi sieciami elektrycznymi, telefonicznymi i internetowymi, oświetleniem, wykładziną lub inną nawierzchnią.

Większość nieruchomości posiada ochronę i miejsca parkingowe przed budynkiem. Naszym celem jest zapewnienie by każdy budynek, w którym wynajmujemy lokale nie tylko był wygodny a infrastruktura niezawodna, lecz by także dostarczał dodatkowych korzyści dla przedsiębiorstw, pracowników i klientów, tworząc wyjątkową i przyjazną atmosferę, odbiegającą od suchych i od- humanizowanych wnętrz wieżowców.

Oferowane do wynajmu powierzchnie cechuje optymalizacja rozwiązań przestrzennych i funkcjonalnych. Oferujemy również usługi aranżacji wnętrz i adaptacji powierzchni dla potrzeb Najemcy. Swoim Klientom oferujemy lokale starannie wykończone w wysokim standardzie technicznym.

 

UMOWY

Podpisywane Umowy z Najemcami są  zawsze przejrzyste i spełniają wymogi Urzędu Ochrony Konsumentów i Konkurencji. Poza tym Klient może zawsze negocjować warunki podpisywanej Umowy. Staramy się organizować obsługę Klienta w sposób kompleksowy i profesjonalny aby szybko i skutecznie przeprowadzić wszelkie formalności w jednym miejscu i w krótkim terminie, oszczędzając przy tym czas potencjalnego Najemcy. Jest to możliwe dzięki udostępnieniu Klientowi maksymalnej ilości informacji, życzliwości, fachowości i doświadczenia zespołu współpracującego z Najemcami zarówno w zakresie wynajmu jak i elementów doradztwa finansowego i podatkowego.

Każdemu z naszych Najemców poświęcamy jednakowo dużo czasu i uwagi. I to właśnie im podporządkowujemy wszystkie nasze działania. Jesteśmy przy tym otwarci na spotkanie z Klientem w dogodnym dla obu stron terminie i miejscu.

Nasza firma zapewnia fachową i sprawną pod względem indywidualnych potrzeb obsługę, która spełnia oczekiwania naszych Najemców i tworzy dla nich wyjątkową wartość. 

 

PODSUMOWANIE

Dzięki sprawnie prowadzonej polityce rozwoju, wykwalifikowanej kadrze z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości, dobrym projektom i odpowiednim wykonawcom INWESTOR HM to spółka stabilna finansowo o rzetelnej i ugruntowanej pozycji na rynku krajowym. Jednocześnie pozostajemy dynamiczną firmą o stale rosnącym potencjale z jasno określonymi perspektywami rozwoju. Nasze inwestycje cechuje wysoka jakość, profesjonalna obsługa, terminowość i przejrzystość pod każdym względem.

Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się z aktualną ofertą naszej firmy jak również do poznania jej dorobku. 

 

Z poważaniem,

Zarząd

 

Potrzebujesz Pomocy? Skontaktuj Się Z Nami!

Pomożemy ci dobrać odpowiednią nieruchomość dla Ciebie i Twoich potrzeb.

InwestorHM

+48 32 259 96 32, +48 660 678 382

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie.