;

Bielsko - Biała - Centrum / ul. Plac Świętego Mikołaja 5

Lista wolnych lokali:

Do wynajęcia

Bielsko - Biała - Centrum / ul. Plac Świętego Mikołaja 5
8 rzut lokalu

Powierzchnia 50m²

Cena netto najmu1999zł

Facebook
Nr Piętro Powierzchnia Cena netto najmu w PLN Zdjęcia Plan
8 III Piętro 50m² 1999zł

Budynek

Budynek wybudowany został na początku XX wieku i od momentu powstania przeznaczony był do funkcji handlowo–biurowych. Z uwagi na długie funkcjonowanie i znaną lokalizację obiekt jest powszechnie rozpoznawalny i łatwy do znalezienia. W ostatnich latach kamienica została całkowicie wyremontowana i zmodernizowana. Przy głównym wejściu widnieją oświetlone tablice z szyldami reklamowymi firm naszych Najemców. Przed kamienicą znajduje się duży, ogólnodostępny parking, na około 40 miejsc postojowych, bezpośrednio łączący się z wejściem do naszej kamienicy.

Budynek zaopatrzony został w nowoczesną windę, w system monitoringu oraz wewnętrzną instalację alarmową. Na każdym piętrze znajdują się ogólnodostępne toalety, pomieszczenia socjalne oraz pomieszczenia techniczne do dyspozycji naszych Klientów.

Lokale

Powierzchnia użytkowa budynku wynosi ok. 300m2 i podzielona została na ok. 10 lokali biurowych do wynajęcia. Na par­terze znajduje się lokal handlowy z dużymi przeszklo­nymi witrynami. Pozostałe piętra stanowią powierzchnie biurowe na wynajem, które przystosowane są również do funkcji usługowych. Każde biuro na wynajem posiada pełne oka­blowanie telefoniczne i komputerowe oraz instalację wodno–kanalizacyjną. Nasi Najemcy i Użytkownicy budynku, to w głównej mierze prestiżowe firmy i in­stytucje różnych branż, zarówno z lokalnego rynku Bielska Białej, województwa śląskiego, jak również z innych rejonów Polski.

Zalety

  • centralna lokalizacja
  • doskonała komunikacja w każdym kierunku miasta
  • dowolna aranżacja dostępnej przestrzeni
  • ochrona i monitoring
  • zabezpieczenia przeciwpożarowe
  • parking
  • winda
  • okablowanie strukturalne lokali
  • instalacje wodno-kanalizacyjne w lokalach

Lokalizacja

Oferowane biura do wynajęcia położone są w centrum Bielska–Białej przy Placu Św. Mikołaja 5. W pobliżu znajdują się obiekty handlowe i usługowe: placówki bankowe, sklepy, poczta, restauracje, galerie handlowe. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi Rynek Miasta, na którym zlokalizowane są placówki administracyjno– kulturalne. Kamienica położona jest naprzeciw XIX–wiecznego Kościoła p.w. Św. Mikołaja. Z jej okien rozpościera się piękny widok na zabytkową i malowniczą architekturę śródmieścia.

Lokalizacja budynku zapewnia ciągły ruch pieszych — potencjalnych Klientów dla firm mających swoją siedzibę w naszym biurowcu.

Wynajem biur w Bielsku-Białej? Tylko z InwestorHM!

Jeśli poszukujesz świetnego biura na wynajem w Bielsku-Białej, doskonale trafiłeś. Wśród wielu różnorodnych powierzchni biurowych do wynajęcia to właśnie Placu Świętego Mikołaja 5 Twoja firma znajdzie swoje miejsce na Ziemi. Masz pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy!

Zobacz też inne nieruchomości

ul. Plac Świętego Mikołaja 5

Bielsko - Biała - Centrum

ul. Plac Świętego Mikołaja 5


300m² powierzchni użytkowej

Zobacz lokale
ul. Piłsudskiego 28

Puławy - Centrum

ul. Piłsudskiego 28


700² powierzchni użytkowej

Zobacz lokale
ul. Moniuszki 20

Bytom - Centrum

ul. Moniuszki 20


1010m² powierzchni użytkowej

Zobacz lokale
Lokale wynajęte
ul. Partyzantów 48

Puławy - Centrum

ul. Partyzantów 48


106m² powierzchni użytkowej

Zobacz lokale

Potrzebujesz Pomocy? Skontaktuj Się Z Nami!

Pomożemy ci dobrać odpowiednią nieruchomość dla Ciebie i Twoich potrzeb.