;

Puławy - Centrum / ul. Partyzantów 48LOKALE WYNAJĘTE

Lista wolnych lokali:

Nr Piętro Powierzchnia Cena netto najmu w PLN Zdjęcia Plan

Budynek

 

Budynek wybudowany został w latach 6o–tych XX wieku i od momentu powstania przeznaczony był do funkcji handlowo — biurowych. Z uwagi na swo­ją historię obiekt jest powszechnie rozpoznawalny, kojarzony i łatwy do zidentyfikowania. W ostatnich latach biurowiec został całkowicie wyremontowany i zmodernizowany.

 

Nad głównym wejściem do bu­dynku widnieje duża oświetlona tablica z szyldami reklamowymi firm naszych Najemców. Na tyłach budynku zlokalizowany jest parking do wyłączne­go korzystania przez Użytkowników przedmioto­wej nieruchomości.

 

Na każdym piętrze znajdują się ogólnodostępne toalety oraz pomieszczenia techniczne do dyspozycji naszych Klientów. Budynek posiada system monitoringu — kamer rejestrujących każdą zewnętrzną stronę budynku oraz wewnętrzną instalację alarmową.

 

 

Lokale

Każdy z lokali biurowych na wynajem posiada pełne okablowanie telefoniczne i komputero­we. Nasi Najemcy i Użytkownicy budynku, to w głów­nej mierze prestiżowe firmy i instytucje różnych branż, zarówno z lokalnego rynku województwa lu­belskiego, jak również z innych rejonów Polski.

Zalety

  • centralna lokalizacja
  • doskonała komunikacja w każdym kierunku miasta
  • dowolna aranżacja dostępnej przestrzeni
  • ochrona i monitoring
  • zabezpieczenia przeciwpożarowe
  • parking
  • okablowanie strukturalne lokali

Lokalizacja

Lokale biurowe do wynajęcia znajdują się w dzielnicy mieszkaniowej Puław, w otoczeniu wielu osiedli mieszkaniowych przy Alei Partyzantów 48, w pobliżu centrum Miasta. Lokal wybudowany został w 2009 roku i od momentu powstania przeznaczony był do funkcji usługowej.

W bliskim sąsiedztwie naszych powierzchni biurowych na wynajem znajduje się wiele obiektów handlowych, placówek służby zdrowia, szkół i sklepów. Ponadto w bezpośredniej okolicy zlokalizowana jest siedziba Państwowej Szkoły Muzycznej, budynki mieszkalne wielorodzinne, Państwowy Instytut Weterynaryjny i Państwowy Instytut Badawczy, przystanek MPK oraz budynek mieszkalny — jednorodzinny z punktem gastronomicznym na parterze. Niedaleko także znajduje się dworzec PKP.

Wynajem biur w Puławach? Tylko z InwestorHM!

Jeśli poszukujesz znakomitego lokalu biurowego do wynajęcia w Puławach, doskonale trafiłeś. Wśród wielu różnorodnych powierzchni biurowych do wynajęcia to właśnie na Partyzantów 48 Twoja firma znajdzie swoje miejsce na Ziemi. Masz pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy!

Sąsiedztwo dużej liczby mieszkańców powoduje wzmożony ruch pieszych i komunikacji miejskiej, tak że wszystkie nasze biura na wynajem cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców.

Zobacz też inne nieruchomości

ul. Plac Świętego Mikołaja 5

Bielsko - Biała - Centrum

ul. Plac Świętego Mikołaja 5


300m² powierzchni użytkowej

Zobacz lokale
ul. Piłsudskiego 28

Puławy - Centrum

ul. Piłsudskiego 28


700² powierzchni użytkowej

Zobacz lokale
ul. Moniuszki 20

Bytom - Centrum

ul. Moniuszki 20


1010m² powierzchni użytkowej

Zobacz lokale
Lokale wynajęte
ul. Partyzantów 48

Puławy - Centrum

ul. Partyzantów 48


106m² powierzchni użytkowej

Zobacz lokale

Potrzebujesz Pomocy? Skontaktuj Się Z Nami!

Pomożemy ci dobrać odpowiednią nieruchomość dla Ciebie i Twoich potrzeb.