Czym kierować się przy wyborze firmy oferującej lokale biurowe do wynajęcia?

Poszukujesz biura do wynajęcia? Zostaw to zadanie profesjonalistom, czyli pracownikom biura nieruchomości specjalizującym się w powierzchniach biurowych. Jednak jak znaleźć odpowiednią do tego firmę? Prezentujemy rzeczy, na które warto zwrócić uwagę podczas poszukiwań, aby zapewnić sobie owocną współpracę.

1. Strona internetowa

Zobacz, jak wygląda witryna danego biura. Czy jest estetyczna i zrozumiała? Czy wyszukiwarka biur znajduje się w widocznym miejscu? Czy strona jest intuicyjna i prosta w przeglądaniu? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi „tak”, to już dobry pierwszy znak i można przechodzić do sprawdzania innych rzeczy. W końcu pierwsze wrażenie ma znaczenie!

2. Opinie o firmie

Opinie to jedna z najważniejszych kwestii, którą powinieneś wziąć pod uwagę podczas poszukiwania firmy wynajmującej biura. Zapoznaj się z tymi, które pochodzą zarówno od bliskich Ci osób, jak i nieznajomych z Internetu. Różnego rodzaju fora lub portale z opiniami mogą okazać się bardzo pomocne w trakcie poszukiwań.

3. Praca = pasja

Postaw na firmę z pracownikami, dla których praca w nieruchomościach biurowych jest również pasją. Jak to sprawdzić? Przeczytaj zakładkę „O nas”/ „O firmie” na stronie internetowej, a także sprawdź, czy agenci szkolą się w tej dziedzinie, poszerzają wiedzę i posiadają wszelkie licencje, uprawnienia oraz ubezpieczenia.

4. Klauzula wyłączności

Dobrze jest postawić na profesjonalną firmę, które podpisuje umowy z klauzulą wyłączności. To dodatkowe potwierdzenie, że biuro nieruchomości poważnie traktuje współpracę z Tobą i zależy mu na tym, byś znalazł dla siebie najlepsze biurowe lokum. Oczywiście to tylko opcjonalne rozwiązanie – najważniejsze jest wzajemne zaufanie.

Pamiętaj, że wynajem lokalu biurowego to bardzo ważna decyzja – w końcu chodzi o siedzibę Twojej firmy. Musisz powierzyć swój dobrobyt komuś, kto realnie się na tym zna – na przykład nam! W InwestorHM realnie dbamy o swoich najemców i oferujemy im najlepsze powierzchnie biurowe na wynajem w danym mieście. Sprawdź nas!

Opublikowano