Na które elementy przestrzeni biurowej pracownicy zwracają uwagę?

Jeżeli zdecydowałeś się na wynajem powierzchni biurowej, najwyższy czas zaaranżować ją w odpowiedni i przystępny sposób. W tym wypadku najlepiej skorzystać z rad ekspertów lub posłuchać swoich pracowników. W końcu oprócz Ciebie, to oni będą spędzali w biurze najwięcej czasu. Przygotowanie im odpowiednich warunków nie tylko poprawi ich efektywność, ale znacząco wpłynie na odbiór i traktowanie miejsca pracy. W tym artykule dowiesz się o kilku podstawowych elementach w biurze, na które pracownicy zwracają uwagę.

Czytaj dalej Na które elementy przestrzeni biurowej pracownicy zwracają uwagę?

Opublikowano

Korzyści związane z wynajmem powierzchni biurowej

Każda firma i startup na początku swojego rozwoju nie chce inwestować dużej ilości środków finansowych w zakup powierzchni biurowej. Jest to ściśle związane z szeregiem innych wydatków, niepewną pozycją na rynku lub po prostu brakiem wystarczających finansów. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzą firmy zajmujące się wynajmem powierzchni biurowych. Jakie korzyści płyną z takiego rozwiązania? Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej Korzyści związane z wynajmem powierzchni biurowej

Opublikowano

Jak zaaranżować gabinet szefa?

Gabinet szefa to szczególne miejsce w całej firmie. Powinno jednocześnie się wyróżniać na tle pozostałych i pokazywać, kto w nim pracuje, a z drugiej strony musi być spójne z ogólną koncepcją biura na wynajem. Jak więc go właściwie zaaranżować? Podpowiedzi znajdziesz w naszym artykule. Zapraszamy do czytania!

Czytaj dalej Jak zaaranżować gabinet szefa?

Opublikowano

5 zasad urządzania biura typu open space

Biura typu open space z jednej strony umożliwiają ciągły kontakt ze współpracownikami i swobodną wymianę pomysłów, a z drugiej – mogą nieco utrudniać wykonywanie obowiązków zawodowych. Wszystko jest jednak kwestią prawidłowej aranżacji, która uwzględnia kilka czynników mogących wpływać na komfort i efektywność pracy. Jakich? Przeczytaj nasze wskazówki dotyczące urządzania przestrzeni otwartych dla pracowników.

Czytaj dalej 5 zasad urządzania biura typu open space

Opublikowano

Czym kierować się przy wyborze firmy oferującej lokale biurowe do wynajęcia?

Poszukujesz biura do wynajęcia? Zostaw to zadanie profesjonalistom, czyli pracownikom biura nieruchomości specjalizującym się w powierzchniach biurowych. Jednak jak znaleźć odpowiednią do tego firmę? Prezentujemy rzeczy, na które warto zwrócić uwagę podczas poszukiwań, aby zapewnić sobie owocną współpracę.

Czytaj dalej Czym kierować się przy wyborze firmy oferującej lokale biurowe do wynajęcia?

Opublikowano