Katowice - Centrum / ul. Sobieskiego 27

Lista wolnych lokali:

Do wynajęcia

Katowice - Centrum / ul. Sobieskiego 27
1 rzut lokalu

Powierzchnia 13m²

Cena netto najmu585zł

Nr Piętro Powierzchnia Cena netto najmu w PLN Zdjęcia Plan
1 Parter 13m² 585zł

Budynek

Budynek wybudowany został na początku XX wieku i od momentu powstania przeznaczony był do funkcji administracyjno–biurowych. Z uwagi na długie funk­cjonowanie i znaną lokalizację obiekt jest powszech­nie rozpoznawalny i łatwy do znalezienia. W ostatnich latach biurowiec został całkowicie wyremontowany i zmodernizowany. Przy głównym wejściu do budynku widnieją oświetlone tablice z szyldami reklamowymi firm naszych Najemców.

Na tyłach kamienicy znajdu­je się duży parking na około 20 miejsc postojowych do wyłącznego korzystania przez Użytkowników przed­miotowej nieruchomości. Wykonana przez nas brama wjazdowa zapewnia nie tylko wyłączność parkingu dla naszych Najemców i ich Klientów, ale gwarantuje też bezpieczeństwo pozostawianych tam samochodów.

Na każdym piętrze znajdują się ogólnodostępne toalety oraz pomieszczenia techniczne do dyspozycji naszych Klien­tów. Budynek posiada system monitoringu — kamer re­jestrujących każdą zewnętrzną stronę

Lokale

Powierzchnia użytkowa budynku wynosi ok. 600m2 i podzielona została na ok. 30 lokali biurowych, które przystosowane są również do funkcji usługo­wych. Rozplanowanie wewnętrzne pozwala na do­wolne łączenie i dzielenie pomieszczeń, co sprawia że wynająć można dowolny metraż w modułach: 15m², 30m², 45m², 60m², 75m², 90m².

Każdy z lokali posiada pełne okablowanie telefoniczne i kompu­terowe. Nasi Najemcy i Użytkownicy budynku, to w głównej mierze prestiżowe firmy i instytucje róż­nych branż, zarówno z lokalnego rynku wojewódz­twa śląskiego, jak również z innych rejonów Polski.

Zalety

  • centralna lokalizacja
  • doskonała komunikacja w każdym kierunku miasta
  • dowolna aranżacja dostępnej przestrzeni
  • ochrona i monitoring
  • zabezpieczenia przeciwpożarowe
  • parking
  • okablowanie strukturalne lokali

Lokalizacja

Oferowane do wynajęcia lokale położone są w centrum Katowic przy ulicy Sobieskiego 27. W pobliżu nierucho­mości znajdują się obiekty handlowe i usługowe, pla­cówki bankowe, sklepy, kawiarnie, supermarkety, gale­rie handlowe. Sąsiedztwo stanowi Plac Wolności będą­cy istotnym punktem komunikacji miejskiej.

Lokalizacja budynku zapewnia ciągły ruch pieszych, potencjalnych Klientów dla firm mających swoją siedzibę w naszym biurowcu.

Zobacz też inne nieruchomości

ul. Plac Świętego Mikołaja 5

Bielsko - Biała - Centrum

ul. Plac Świętego Mikołaja 5


300m² powierzchni użytkowej

Zobacz lokale
ul. Piłsudskiego 28

Puławy - Centrum

ul. Piłsudskiego 28


700² powierzchni użytkowej

Zobacz lokale
ul. Moniuszki 20

Bytom - Centrum

ul. Moniuszki 20


1010m² powierzchni użytkowej

Zobacz lokale
Lokale wynajęte
ul. Partyzantów 48

Puławy - Centrum

ul. Partyzantów 48


106m² powierzchni użytkowej

Zobacz lokale

Potrzebujesz Pomocy? Skontaktuj Się Z Nami!

Pomożemy ci dobrać odpowiednią nieruchomość dla Ciebie i Twoich potrzeb.

InwestorHM

+48 32 259 96 32, +48 660 678 382

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie.